NA NASZĄ OFERTĘ SKŁADAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCE USŁUGI:

URZĄDZENIA DŹWIGOWE

Jedną z podstawowych dziedzin działalności firmy jest konserwacja i naprawa wind, większości producentów działających na polskim rynku.

Serwisujemy urządzenia zgodnie z zaleceniami wytwórców oraz obowiązującymi przepisami, posiadając do tego uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

 

 

 

 

POGOTOWIE DŹWIGOWE 24H: Realizujemy usługę całodobowego pogotowia dźwigowego w ramach zawartych umów. Dojazd i uwolnienie ludzi uwięzionych w kabinie dźwigu jest dla nas sprawą priorytetową.

POMIARY ELEKTRYCZNE: Wykonujemy pomiary elektryczne urządzeń dźwigowych. Po zakończonych pomiarach wystawiamy  protokół  wymagany do przeprowadzenia corocznego badania UDT.

SYSTEMY ŁĄCZNOŚCI DO WIND: Instalujemy systemy do dwustronnej komunikacji osób uwięzionych w kabinie dźwigu ze służbami ratowniczymi. Systemy te dostosowujemy do potrzeb klienta i budujemy w oparciu o linie telefoniczną stacjonarną, wewnętrzną lub GSM.

WYKONUJEMY TAKŻE: przeglądy okresowe i naprawy urządzeń dźwigowych, montaż dźwigów osobowych i towarowych, usługi w zakresie remontów wind, remontów i renowacji kabin, montaż dodatkowych systemów zabezpieczeń w windach, osuszanie wind po zalaniach wodą

PROWADZIMY SPRZEDAŻ części zamiennych do dźwigów osobowych i towarowych.